SWT7420-095035GSA
DigiKey raktári szám
2073-SWT7420-095035GSATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-SWT7420-095035GSACT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-SWT7420-095035GSADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SWT7420-095035GSA
Leírás
TACTILE SWITCH, SPST-NO, 6.0 X 6
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SWT7420-095035GSA modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
350gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtető elem anyaga
Poliftalamid (PPA)
Működtető elem típusa
standard
Működtetési hossz
0,30mm
Rögzítés módja
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
9,50mm