FFC3B11-18-T
DigiKey raktári szám
2073-FFC3B11-18-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC3B11-18-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-FFC3B11-18-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC3B11-18-T
Leírás
CONN FFC FPC TOP 18POS 1MM R/A
Részletes leírás
18 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FFC3B11-18-T modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
Termoplasztikus
Működtető elem anyaga
Termoplasztikus
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
18
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,098" (2,50mm)