FFC3B07-10-T
DigiKey raktári szám
2073-FFC3B07-10-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC3B07-10-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-FFC3B07-10-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC3B07-10-T
Leírás
CONN FFC FPC BOTTOM 10POS 1MM RA
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFC3B07-10-T modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
GCT
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
Termoplasztikus
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Termoplasztikus
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
10
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
natúr
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,098" (2,50mm)