FFC2B35-30-G
DigiKey raktári szám
2073-FFC2B35-30-GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC2B35-30-GCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-FFC2B35-30-GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2B35-30-G
Leírás
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFC2B35-30-G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kábelvégződés típusa
Egyenes, Kúpos
Gyártó
GCT
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
30
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Ház színe
natúr
Lemeztől mért magasság
0,079" (2,00mm)