FFC2B35-26-G
DigiKey raktári szám
2073-FFC2B35-26-GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC2B35-26-GCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-FFC2B35-26-GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2B35-26-G
Leírás
CONN FFC BOTTOM 26POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
26 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FFC2B35-26-G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kábelvégződés típusa
Egyenes, Kúpos
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
26
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Lemeztől mért magasság
0,079" (2,00mm)