FFC2B35-16-T
DigiKey raktári szám
2073-FFC2B35-16-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC2B35-16-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-FFC2B35-16-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2B35-16-T
Leírás
CONN FFC BOTTOM 16POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
16 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FFC2B35-16-T modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Egyenes, Kúpos
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
16
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,4A
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,079" (2,00mm)