FFC2A33-24-T-R
DigiKey raktári szám
2073-FFC2A33-24-T-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2A33-24-T-R
Leírás
CONN FFC VERT 24POS 0.5MM SMD
Részletes leírás
24 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,020" (0,50mm) Felületszerelt
EDA / CAD modellek
FFC2A33-24-T-R modellek
Ház anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Működtető elem anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS)
Tulajdonságok
pick and place sapka, forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Névleges feszültség
30V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
24
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,2A
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,177" (4,50mm)