CABLE 305 RF-0100-A-1
DigiKey raktári szám
2073-CABLE305RF-0100-A-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CABLE 305 RF-0100-A-1
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 3.9"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA RG-178 3,937" (100,00mm)
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
GCT
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
3,937" (100,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
RG-178
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
SMA - SMA
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
SMA aljzat
Max. frekvencia
3 GHz
1. érintkező típusa
anya
Szín
barna
Szerelési mód - 1. csatlakozó
panelre szerelhető
Tulajdonságok
IP minősítés nem párosítva
Szerelési jellemző - 1. csatlakozó
Átvezető - előoldali anya
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C