BF121-16-A-1-L-C
DigiKey raktári szám
2073-BF121-16-A-1-L-CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-BF121-16-A-1-L-CCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-BF121-16-A-1-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BF121-16-A-1-L-C
Leírás
16POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Részletes leírás
16 Pozíció Dugaszolóaljzat, Alsó vagy felső bevezetés csatlakozó 0,079" (2,00mm) Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
BF121-16-A-1-L-C modellek
Szigetelés magassága
0,087" (2,20mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)