BF030-08A-B1-0360-0277-0600-LB
DigiKey raktári szám
2073-BF030-08A-B1-0360-0277-0600-LBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-BF030-08A-B1-0360-0277-0600-LBCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-BF030-08A-B1-0360-0277-0600-LBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BF030-08A-B1-0360-0277-0600-LB
Leírás
8POS, 2MM PITCH PIN HDR, DIL, SM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 8 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BF030-08A-B1-0360-0277-0600-LB modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,142" (3,60mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
2A érintkezőnként