10-40-A-0254-C-4-08-4-T-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
Molex
Raktáron: 0
Adatlap
Molex
Raktáron: 60
Új termék
40 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
10-40-A-0254-C-4-08-4-T-HF
DigiKey raktári szám
2073-10-40-A-0254-C-4-08-4-T-HF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10-40-A-0254-C-4-08-4-T-HF
Leírás
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 40 CO
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Áramvezetők száma
40
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
10,0" (254,0mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)