10-11-A-0254-C-4-08-4-T
DigiKey raktári szám
2073-10-11-A-0254-C-4-08-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10-11-A-0254-C-4-08-4-T
Leírás
1MM PITCH FFC, 11 CONTACTS, A TY
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
10,0" (254,0mm)
Csomagolás
Doboz
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)