10-11-A-0203-C-4-08-4-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
11 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
10-11-A-0203-C-4-08-4-T
DigiKey raktári szám
2073-10-11-A-0203-C-4-08-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10-11-A-0203-C-4-08-4-T
Leírás
1MM PITCH FFC, 11 CONTACTS, A TY
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Áramvezetők száma
11
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
7,992" (203,00mm)
Csomagolás
Doboz
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)