10-09-A-0030-C-4-08-4-T-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
9 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 1,181" (30,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
10-09-A-0030-C-4-08-4-T-HF
DigiKey raktári szám
2073-10-09-A-0030-C-4-08-4-T-HF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10-09-A-0030-C-4-08-4-T-HF
Leírás
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 CON
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Áramvezetők száma
9
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
1,181" (30,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)