10-06-A-0254-C-4-08-4-T
DigiKey raktári szám
2073-10-06-A-0254-C-4-08-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10-06-A-0254-C-4-08-4-T
Leírás
1MM PITCH FFC, 6 CONTACTS, A TYP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Kategória
Áramvezetők száma
6
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
10,0" (254,0mm)
Csomagolás
Doboz
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)