05-50-A-0203-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-50-A-0203-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-50-A-0203-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 7.99"
Részletes leírás
50 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
7,992" (203,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)