05-50-A-0101-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-50-A-0101-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-50-A-0101-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 50
Részletes leírás
50 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
3,976" (101,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)