05-45-A-0203-A-4-06-4-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
45 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-45-A-0203-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-45-A-0203-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-45-A-0203-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 45
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
7,992" (203,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)