05-33-D-0101-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-33-D-0101-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-33-D-0101-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 33POS 0.5MM 3.98"
Részletes leírás
33 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
33
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
3,976" (101,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)