05-33-D-0101-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-33-D-0101-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-33-D-0101-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 33
Részletes leírás
33 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
33
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
3,976" (101,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)