05-32-D-0101-A-4-06-4-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
32 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-32-D-0101-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-32-D-0101-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-32-D-0101-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 32POS 0.5MM 3.98"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
3,976" (101,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)