05-30-A-0152-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-30-A-0152-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-30-A-0152-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 30
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
30
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
5,984" (152,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)