05-24-A-0127-A-4-06-4-T-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 470
Adatlap
GCT
Raktáron: 354
Adatlap
Molex
Raktáron: 0
Molex
Raktáron: 865
Raktáron: 686
Raktáron: 0
Samtec Inc.
Új termék
24 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-24-A-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKey raktári szám
2073-05-24-A-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-24-A-0127-A-4-06-4-T-HF
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 24
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
5,000" (127,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)