05-20-A-0203-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-20-A-0203-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-20-A-0203-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 7.99"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
20
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
7,992" (203,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)