05-18-A-0050-A-4-06-4-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 414
Adatlap
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
18 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-18-A-0050-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-18-A-0050-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-18-A-0050-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 18
Részletes leírás
Kategória
Áramvezetők száma
18
Gyártó
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
1,969" (50,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)