05-12-D-0152-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-12-D-0152-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-12-D-0152-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 12
Részletes leírás
12 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
12
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
5,984" (152,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)