05-08-A-0254-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-08-A-0254-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-08-A-0254-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 8 C
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Kategória
Áramvezetők száma
8
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
10,0" (254,0mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)