05-06-A-0050-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-06-A-0050-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-06-A-0050-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 6 C
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
6
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
1,969" (50,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)