05-04-A-0101-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-04-A-0101-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-04-A-0101-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 4POS 0.5MM 3.98"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
4
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
3,976" (101,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)