ELI101-CPW_BACK
ELI Family Multi Touch Support
ELI101-CPW
DigiKey raktári szám
622-1090-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ELI101-CPW
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA)
Kategória
Képernyőátló
10,1" (256,54mm)
Gyártó
Future Designs Inc.
Kijelző mérete
216,96mm Sz. x 135,60mm M.
Sorozat
Háttérvilágítás
LED - fehér
Csomagolás
Tasak
Felbontás
1280 x 800 (WXGA)
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
HDMI, USB
Kijelző típusa
TFT - színes, IPS (In-Plane Switching)
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelzési mód
Közvetett
Pontok közötti távolság
0,06mm Sz. x 0,06mm M.