TTL-232R-3V3-2MM
DigiKey raktári szám
768-1095-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TTL-232R-3V3-2MM
Leírás
CABLE USB SERIAL 3.3V 2MM HEADER
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
USB - TTL soros 3,3V kábel 5,90' (1,80m) Nem árnyékolt
Kategória
„A” oldali csatlakozóvég
USB-A (USB TYPE-A), dugó
Gyrt.
„B” oldali csatlakozóvég
Szögletes csatlakozó, anya aljzatok, 8 pólusú (7 nyitva), 2mm