PM101-12A
DigiKey raktári szám
2967-PM101-12A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PM101-12A
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 80 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,29" M. (101,6mm x 50,8mm x 32,8mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
6.67 A