FSP300-57FCB
DigiKey raktári szám
2967-FSP300-57FCB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSP300-57FCB
Leírás
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 413W
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 4 Kimenet 3,3V 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Áram - 2. kimenet
14 A
Gyrt.
Áram - 3. kimenet
25 A
Sorozat
Áram - 4. kimenet
300 mA
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Típus
zárt
Hatásfok
80%
Kimenetek száma
4
Üzemi hőmérséklet
50°C
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tulajdonságok
készenléti kimenet, univerzális bemenet
Feszültség - 1. kimenet
3,3V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Feszültség - 2. kimenet
5V
Méretek
5,91" H. x 3,21" Sz. x 1,59" M. (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)
Feszültség - 3. kimenet
12V
Tanúsítvány
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV
Feszültség - 4. kimenet
-12V
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
12 A