FSP090M-RHA nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 997
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Phihong USA
Raktáron: 0
Adatlap
TT Electronics/Power Partners Inc.
Raktáron: 10
Raktáron: 199
12V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FSP090M-RHA
DigiKey raktári szám
2967-FSP090M-RHA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSP090M-RHA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Felhasználás
orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Méretek
5,71" H. x 2,77" Sz. x 1,12" M. (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
7,5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
90 W