FSP090-ABBU3
DigiKey raktári szám
2967-FSP090-ABBU3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSP090-ABBU3
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW
Gyártó
FSP Technology Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C6
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,86" H. x 2,54" Sz. x 0,89" M. (98,0mm x 64,5mm x 22,5mm)
Kimeneti feszültség
19V
Tanúsítvány
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Max. kimeneti áram
4,74A
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
90 W