FSP040-DAAN3
DigiKey raktári szám
2967-FSP040-DAAN3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSP040-DAAN3
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 40 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW
Gyártó
FSP Technology Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
89%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
47" (1,20m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,33" H. x 1,97" Sz. x 1,26" M. (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Max. kimeneti áram
1,67A
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
40 W