FKFSREIHM0.032768-T3
DigiKey raktári szám
631-FKFSREIHM0.032768-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
631-FKFSREIHM0.032768-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
631-FKFSREIHM0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FKFSREIHM0.032768-T3
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter
Kategória
Terhelő kapacitás
12,5pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 kOhms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Tokozás
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,343" H. x 0,146" Sz. (8,70mm x 3,70mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)