FKFSREIHM0.032768-T3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FKFSREIHM0.032768-T3 |
Leírás | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Terhelő kapacitás 12,5pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 50 kOhms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus kHz kristály (hangvilla) | Tokozás |
Frekvencia 32.768 kHz | Méretek 0,343" H. x 0,146" Sz. (8,70mm x 3,70mm) |
Frekvenciatűrés ±20ppm | Max. magasság (beültetve) 0,098" (2,50mm) |