FC5BQCCMM24.0-T1
DigiKey raktári szám
631-FC5BQCCMM24.0-T1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
631-FC5BQCCMM24.0-T1CT-ND - Vágott szalag (CT)
631-FC5BQCCMM24.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC5BQCCMM24.0-T1
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Részletes leírás
24 MHz ±30ppm kristály 20pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
24 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)