FC4SDCBMM12.0-T1
DigiKey raktári szám
631-FC4SDCBMM12.0-T1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
631-FC4SDCBMM12.0-T1CT-ND - Vágott szalag (CT)
631-FC4SDCBMM12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC4SDCBMM12.0-T1
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 20pF 60 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
12 MHz
Méretek
0,461" H. x 0,197" Sz. (11,70mm x 5,00mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm