FC4SDCBMF24.0-T1
DigiKey raktári szám
631-FC4SDCBMF24.0-T1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
631-FC4SDCBMF24.0-T1CT-ND - Vágott szalag (CT)
631-FC4SDCBMF24.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC4SDCBMF24.0-T1
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±30ppm kristály 20pF 30 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FC4SDCBMF24.0-T1 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Méretek
0,461" H. x 0,197" Sz. (11,70mm x 5,00mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm