E096GA-SW500-N
DigiKey raktári szám
2632-E096GA-SW500-N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E096GA-SW500-N
Leírás
0.96" TFT SPI HIGH BRIGHTNESS
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem érintésvezérelt Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Kategória
Képernyőátló
0,96" (24,38mm)
Gyártó
Focus LCDs
Kijelző mérete
10,80mm Sz. x 21,70mm M.