C202AS-BW-LW65
DigiKey raktári szám
2632-C202AS-BW-LW65-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C202AS-BW-LW65
Leírás
20X2 BLUE SERIAL CHARACTER LCD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Karakterkijelző modul Közvetett 5 x 8 pont STN - Super-Twisted Nematic LED - fehér soros 116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Kategória
Külső méretek (h x sz x m)
116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Gyártó
Focus LCDs
Kijelző mérete
83,00mm H. x 18,60mm Sz.
Sorozat
Háttérvilágítás
LED - fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
5V
Alkatrész státusza
Aktív
Pontok mérete
0,65mm Sz. x 0,60mm M.
Karakterek száma
40.0
Interfész
soros
Kijelző felbontása
20 x 2
Vezérlő típusa
Karakterformátum
5 x 8 pont
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Kijelző típusa
STN - Super-Twisted Nematic
Szöveg színe
kék
Kijelzési mód
Közvetett
Háttérszín
fehér
Karakterméret
5,55mm M. x 3,70mm Sz.