48.31.8.120.0060SPA
DigiKey raktári szám
2066-48.31.8.120.0060SPA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
48.31.8.120.0060SPA
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 120VAC Tekercs DIN-sín
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Tulajdonságok
visszajelző lámpa, varisztor
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
96VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
24VAC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
7 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
4 ms
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Névleges áram
10 A
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Tanúsítvány
CE, CSA, cURus EAC, NF, RINA, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
4000VA
Relé típusa
Tekercsáram
11.8 mA