QSL-G1/4-10
DigiKey raktári szám
2171-QSL-G1/4-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QSL-G1/4-10
Leírás
PUSH-IN L-FITTING
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Benyomható - menetes Könyökidom 10mm k. átm. Csővezeték Lengő (soros)
Kategória
Kapcsolódó alkatrészek
10mm k. átm. Csővezeték
Gyártó
Festo Corporation
Üzemi nyomás
-14 ~ 87 psi (-1 ~ 6 bar)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 80°C