PUN-H-12X2-SW
DigiKey raktári szám
2171-PUN-H-12X2-SW-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PUN-H-12X2-SW
Leírás
TUBING BLACK PLASTIC 12MM 50M
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
csővezeték fekete Hőre lágyuló poliuretán (TPE-U) 164,0' (50,0m)
Kategória
Anyag
Hőre lágyuló poliuretán (TPE-U)
Gyártó
Festo Corporation
Hossz
164,0' (50,0m)
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi nyomás
-14 ~ 145psi (-1 ~ 10 bar)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 60°C
Típus
csővezeték
Folyadék típusa
Sűrített levegő, víz
Külső átmérő
0,472" (12,00mm)
Hajlítási sugár (áramlás)
2,441" (62,00mm)
Belső átmérő
0,315" (8,00mm)
Min. hajlítási sugár
1,300" (33,00mm)