DSNU-25-100-PPS-A
DigiKey raktári szám
2171-DSNU-25-100-PPS-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSNU-25-100-PPS-A
Leírás
ISO CYLINDER
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris működtető Kerek henger 3,937" (100,00mm)
Kategória
Lökethossz
3,937" (100,00mm)
Gyártó
Festo Corporation
Működés
Double Acting
Sorozat
Üzemi nyomás
8,7 ~ 145 psi (0,6 ~ 10 bar)
Csomagolás
Ömlesztve
Csatlakozás módja
G1/8
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
ISO szabványnak megfelelő
Típus
Lineáris működtető
Tengelyvég kialakítása
Külső menetes M8
Konstrukciós felépítés
Kerek henger
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C