PQ50/50-3C96
DigiKey raktári szám
PQ50/50-3C96-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PQ50/50-3C96
Leírás
FERRITE CORE PQ 3C96 2PC SET
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bevonat nélküli 3C96 Ferritmag PQ Típus 2,008" (51,00mm) Hossz 1,260" (32,00mm) Szélesség Átmérő 1,969" (50,00mm) Height
Kategória
Mágneses formatényező (ΣI/A) mm⁻¹
0.345
Gyártó
Ferroxcube
Közepes erővonalhossz (le) mm
113.0
Csomagolás
Ömlesztve
Effektív mágneses keresztmetszet (Ae) mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Min. mágneses keresztmetszet (Amin) mm²
Mag típusa
PQ
Effektív mágneses térfogat (Ve) mm³
Gyártói tokozás
PQ 50 x 50
Bevonat
Bevonat nélküli
Anyag
3C96
Magasság
1,969" (50,00mm)
Tűrés
±25%
Hossz
2,008" (51,00mm)
Légrés
Hézagmentes
Szélesség
1,260" (32,00mm)