FMCN1030TR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Huber+Suhner, Inc.
Raktáron: 52
Adatlap
Huber+Suhner, Inc.
Raktáron: 145
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 1 363
Raktáron: 180
Pasternack
Radiall USA, Inc.
Radiall USA, Inc.
Raktáron: 800
L-com
MMBX csatlakozó aljzat, aljzat 50ohm Furatszerelt forraszanyag
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FMCN1030TR500
DigiKey raktári szám
5328-FMCN1030TR500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMCN1030TR500
Leírás
CONN JACK SOLDER MMBX
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. frekvencia
12.4 GHz
Gyrt.
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Ház színe
arany
Csomagolás
Tasak
Középső érintkező anyaga
sárgaréz
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozási szabvány
Ház bevonata
arany
Csatlakozó típusa
aljzat, aljzat
Középső érintkező bevonata
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Impedancia
50ohm
Névleges feszültség
330 V