FMCA100075-36
DigiKey raktári szám
5328-FMCA100075-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMCA100075-36
Leírás
RA MMCX PLUG TO SMA MALE CABLE R
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - MMCX RG-188 36,00" (914,40mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Fairview Microwave
Hossz
36,00" (914,40mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel típusa
RG-188
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
SMA - MMCX
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
MMCX dugó, derékszögű
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
apa
Max. frekvencia
3 GHz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Szín
fehér
2. csatlakozó
SMA dugó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C